Program ramowy Festiwalu "Pląsowadła"

RAMOWY PLAN

II FESTIWALU SZTUKI TANECZNEJ "PLĄSOWADŁA"

 

28 kwietnia 2019 (niedziela)

konkurencje taneczne:

Ballet/Neoklasyka // Ballet Pointe, Folk

Show dance/fantasy, Jazz dance, Modern/Contemporary dance

 Warsztaty taneczne dla tancerzy i pedagogów

 

Organizator zastrzega sobie prawo do połączenia kategorii i/lub skrócenia trwania Festiwalu do jednego dnia w przypadku małej liczby zgłoszeń.

 

 

Godzinowy harmonogram

II Festiwalu Sztuki Tanecznej

 

P L Ą S O W A D Ł A

 

28 kwietnia 2019 (niedziela), Dobrzeń Wielki

 

 

godz. 8.30 – Rejestracja zespołów przed wejściem na Halę Sportową

Zespołu Szkół przy ul. Namysłowskiej 94

godz. 8.30 – 9.20 – sytuacyjne próby parkietu

godz. 9.30 – przemarsz wszystkich zespołów, uroczyste otwarcie Festiwalu

 

BLOK 1

godz. 10.00

PIERWSZY KROCZEK

 

Show dance/fantasy formation children 8-12 lat

Show dance/fantasy formation baby/mini kids 4-7 lat

Show dance small group children 8-12 lat

Show dance/fantasy large formation children 8-12 lat

Ballet/Neoklasyka formation children 8-12 lat

 godz. 10.35

Folk duety mistrzowie youth 16-24 lat

Folk formation baby/mini kids 4-7 lat

Folk small group youth 16-24 lat

godz. 10.45

Modern/Contemporary dance solo debiuty

juniorzy 11-15 lat

Modern/Contemporary dance solo mistrzowie

juniorzy 11-15 lat

 godz. 11.10

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 1

BLOK 2

godz. 11.40

Show dance/fantasy solo debiuty baby/mini kids 4-6 lat

Show dance/fantasy solo debiuty children 7-10 lat

Show dance/fantasy solo mistrzowie children 7-10 lat

 godz. 12.10

Jazz dance solo debiuty children 7-10 lat

Jazz dance solo mistrzowie children 7-10 lat

 godz. 12.20

Ballet/Neoklasyka solo debiuty children 7-10 lat

Ballet/Neoklasyka solo mistrzowie children 7-10 lat

Ballet/Neoklasyka duety debiuty children 7-10 lat

Ballet/Neoklasyka duety mistrzowie 7-10 lat

godz. 12.35

Ballet/Neoklasyka formation baby/mini kids 4-7 lat

Ballet/Neoklasyka small group children 8-12 lat

Ballet/Neoklasyka formation children 8-12 lat

 godz. 12.50

Show dance/fantasy small group children 8-12 lat

Show dance/fantasy formation children 8-12 lat

godz. 13.05

Jazz dance small group children 8-12 lat

Jazz dance formation children 8-12 lat

godz. 13.20

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 2

WRĘCZENIE PUCHARU WÓJTA GMINY DOBRZEŃ WIELKI

DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU FESTIWALU

W KATEGORII BABY/MINI KIDS i CHILDREN

NAGRODY SPECJALNE

 BLOK 3

 godz. 14.00

Show dance/fantasy solo debiuty juniors 11-15 lat

Show dance/fantasy solo mistrzowie juniors 11-15 lat

Show dance/fantasy solo mistrzowie youth 16-24 lat

 godz. 14.15

Jazz dance solo debiuty juniors 11-15 lat

Jazz dance solo mistrzowie youth 16-24 lat

 godz. 14.30

Modern/contemporary dance solo mistrzowie youth 16-24 lat

Modern/contemporaty duet debiuty juniors 11-15 lat

 godz. 14.35

Ballet Pointé/Neoklasyka duety mistrzowie youth 16-24 lat

Ballet/Neoklasyka solo debiuty juniors 11-15 lat

Ballet/Neoklasyka solo mistrzowie juniors 11-15 lat

Ballet Pointé/ Neoklasyka solo mistrzowie juniors 11-15 lat

Ballet Pointé/ Neoklasyka solo mistrzowie youth 16-24 lat

godz.14.50

PRZERWA TECHNICZNA

 godz. 15.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 3

 BLOK 4

godz. 15.20

Ballet/Neoklasyka small group juniors 13-15 lat

godz. 15.25

Show dance/fantasy small group juniors 13-15 lat

Show dance/fantasy small group youth 16-24 lat

Jazz dance small group youth 16-24 lat

Show dance/fantasy formation juniors 13-15 lat

Show dance/fantasy formation youth 16-24 lat

 godz. 15.50

Modern/contemporary dance formation juniors 13-15 lat

Modern/contemporary dance small group youth 16-24 lat

 godz. 16.00

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 4

WRĘCZENIE PUCHARU

DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU FESTIWALU

W KATEGORII JUNIORS i YOUTH

NAGRODY SPECJALNE

godz. 16.30

ZAKOŃCZENIE FESTIWALU

Spotkanie instruktorów z sędziami

UWAGA! Podane przedziały czasowe są orientacyjne i mogą ulec przesunięciu, dlatego tancerze powinni być gotowi do swojego występu na godzinę przed planowanym czasem prezentacji!

***

II FESTIWAL SZTUKI TANECZNEJ

P L Ą S O W A D Ł A 2019

 

LISTY STARTOWE

 

BLOK 1

 

PIERWSZY KROCZEK

 

SHOW DANCE/FANTASY – formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

1

Szkoła Tańca INSPIRACJA

Anturaż”

Głogówek

2

Szkoła Tańca INSPIRACJA

Barbie girls”

Głogówek

4

Grupa Baletowa GWIAZDA V

Cadillac car”

Ostrów Wielkopolski

5

Junior Step

Alarma”

Łubniany

6

Mikroelement

Minionki”

Tarnów Opolski

7

Polly Art Team Mini

Morskie opowieści”

Opole

 

SHOW DANCE/FANTASY – formation – baby/mini kids 4-7 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

8

VITA DANCE II

Pom-pon dance”

Dobrzeń Wielki

 

SHOW DANCE/FANTASY – small group – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

9

VITA DANCE I

Pająki”

Dobrzeń Wielki

10

Setenta

Koty”

Wrocław

 

SHOW DANCE/FANTASY – large formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

11

Grupa Baletowa GWIAZDA III i IV

Happier”

Ostrów Wielkopolski

 

BALLET/NEOKLASYKA – formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

12

Grupa Baletowa GWIAZDA V

Dni”

Ostrów Wielkopolski

 

FOLK

  • duety mistrzowie youth 16-24 lat

  • formation baby/mini kids 4-7 lat

  • small group youth 16-24 lat

 

Numer

startowy

Grupa

Imię i Nazwisko

Tytuł

Miejscowość

13

Anna Kasprzak

Justyna Narowska

Wesoły wieśniak

i dziewczyna”

Dobrzeń Wielki

14

Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY MIX

 

Suita tańców śląskich”

 

Dobrzeń Wielki

15

Grupa Baletowa ARABESQUE

Aragońska jota”

Dobrzeń Wielki

 

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – solo debiuty – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

3

Jagoda Sikorska

Na falach uczuć”

Głogówek

16

Natalia Bas

Interpelacje myśli”

Głogówek

17

Zofia Ćwięczek

Energia duszy”

Głogówek

18

Martyna Głuchy

W świetle uczuć”

Kluczbork

20

Michalina Szczepaniak

Zamknięta w klatce”

Wrocław

 

 

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – solo mistrzowie – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

21

Oliwia Schmidt

Iluzja”

Wrocław

22

Justyna Narowska

Moja poduszka,

moje sny”

Dobrzeń Wielki

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 1

 

BLOK 2

 

SHOW DANCE/FANTASY – solo debiuty – baby/mini kids 4-6 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

23

Natalia Janus

 

Wrocław

24

Laura Podyma

Mała dama”

Wrocław

 

SHOW DANCE/FANTASY – solo debiuty – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

25

Lena Błoch

 

Wrocław

26

Zofia Krygier

Violet wings”

Opole

27

Maja Wróblewska

Sleepy”

Opole

28

Hanna Radaczyńska

Wyprawa skrzata”

Opole

29

Lidia Jurkiewicz

Dogoń mnie”

Wrocław

30

Hanna Baklarz

TinkerBell”

Opole

31

Oliwia Woroniecka

Fairy Land”

Opole

 

SHOW DANCE/FANTASY – solo mistrzowie – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

32

Anita Głowacz

Pająk”

Dobrzeń Wielki

33

Joanna Raszowska

Cudowna”

Wrocław

34

Julia Huber

Cała ja”

Wrocław

 

JAZZ DANCE – solo debiuty – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

35

Zuzanna Wąs

Tamte czasy”

Wrocław

 

JAZZ DANCE – solo mistrzowie – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

36

Julia Huber

Zwinna”

Wrocław

37

Joanna Raszowska

Nieoszlifowany diament”

Wrocław

 

BALLET/NEOKLASYKA – solo debiuty – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

38

Julianna Grzeszczyk

Amorek”

Ostrów Wielkopolski

 

BALLET/NEOKLASYKA – solo mistrzowie – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

39

Lena Wójcik

Marzenie”

Dobrzeń Wielki

40

Anita Głowacz

Wariacja Kupidyna

z baletu „Don Kichot”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA – duety debiuty – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

41

Maria Kołodziej

Pola Piegza

Motyle”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA – duety mistrzowie – children 7-10 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

42

Julia Krawczyk

Zofia Witkowska

Mysie harce”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA – small group – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

43

Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY I

Jak z obrazów Degas`a”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA – formatiom – baby/mini kids 4-7 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

44

Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY II

Przebudzenie?”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA – formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

45

Mini Demi

Różowa poleczka”

Kluczbork

46

Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY I i II

Polka włoska”

Dobrzeń Wielki

 

SHOW DANCE/FANTASY – small group – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

47

Setenta

Queen”

Wrocław

 

SHOW DANCE/FANTASY– formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

48

AGAT

Moondance”

Kluczbork

49

Setenta

Słodkie życie”

Wrocław

 

JAZZ DANCE – small group – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

50

Grupa Baletowa GWIAZDA III

Little ladies”

Ostrów Wielkopolski

51

Grupa Baletowa ARABESQUE-BABY I

New York, New York”

Dobrzeń Wielki

 

JAZZ DANCE – formation – children 8-12 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

52

Grupa Baletowa GWIAZDA IV

SUN”

Ostrów Wielkopolski

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 2

 

WRĘCZENIE PUCHARU WÓJTA GMINY DOBRZEŃ WIELKI

DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU W KATEGORII

BABY/MINI KIDS i CHILDREN

 

BLOK 3

 

SHOW DANCE/FANTASY – solo debiuty – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

53

Marika Grzesiak

Ninja”

Ostrów Wielkopolski

54

Marta Radaczyńska

W podróży”

Opole

 

SHOW DANCE /FANTASY– solo mistrzowie – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

55

Julia Matuschek

Nightmare”

Opole

56

Julia Kawecka

Cast away”

Opole

 

SHOW DANCE/FANTASY – solo mistrzowie – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

57

Dominika Gabryś

in My own world”

Opole

 

JAZZ DANCE – solo debiuty – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

58

Maja Przybysz

Chichot małych stóp”

Kluczbork

59

Julie Paprzycka

Moja historia”

Wrocław

60

Anna Kubaj

Trochę o mnie

i o tobie”

Wrocław

 

JAZZ DANCE – solo mistrzowie – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

61

Aleksandra Czuchra

Survivor”

Ostrów Wielkopolski

62

Anna Kasprzak

Tajemnica”

Dobrzeń Wielki

63

Amelia Rojek

Poczuj ten rytm”

Dobrzeń Wielki

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – solo mistrzowie – youth 16-24 lat lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

64

Dominika Gabryś

Unnoticed”

Opole

80

Kamila Chamielec

'Face”

Opole

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – duety debiuty – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

65

Hanna Szymańska

Julia Kotara

My”

Brzeg

 

BALLET POINTÉ/NEOKLASYKA– duety mistrzowie – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

66

Anna Kasprzak

Justyna Narowska

Siła przyjaźni”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET/NEOKLASYKA– solo debiuty - juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

67

Aleksandra Lewek

Taniec klasyczny”

Ostrów Wielkopolski

 

BALLET/NEOKLASYKA– solo mistrzowie - juniors 11-15 lat lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

68

Hanna Szczepaniak

Upiorna”

Ostrów Wielkopolski

 

BALLET POINTÉ/NEOKLASYKA– solo mistrzowie – juniors 11-15 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

69

Justyna Narowska

Wariacja Swanildy z baletu „Coppelia”

Dobrzeń Wielki

 

BALLET POINTÉ/NEOKLASYKA– solo mistrzowie – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Imię i Nazwisko

Tytuł choreografii

Miejscowość

70

Anna Kasprzak

Wariacja Kitri z III aktu z baletu „Don Kichot”

Dobrzeń Wielki

 

PRZERWA TECHNICZNA

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 3

 

BLOK 4

 

BALLET/NEOKLASYKA – small group – juniors 13-15 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

71

Grupa Baletowa ARABESQUE-MIX

Suita hiszpańska”

Dobrzeń Wielki

 

SHOW DANCE/FANTASY – small group – juniors 13-15 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

72

STEP

Everybody”

Łubniany

73

Polly Art Team Juniors

Korporacja”

Opole

 

SHOW DANCE/FANTASY – small group – youth 16-24 lat lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

74

Polly Art Team Adults

Chicago”

Opole

 

JAZZ DANCE – small group – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

75

Grupa Baletowa ARABESQUE

Freedom”

Dobrzeń Wielki

 

SHOW DANCE/FANTASY – formation – juniors 13-15 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

76

Ladies dance

Song”

Zagwiździe

 

SHOW DANCE/FANTASY – formation – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

77

Polly Art Team Adults

Cirque”

Opole

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – formation – juniors 13-15 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

78

MODERNIZACJA

Z całych sił”

Brzeg

 

MODERN/CONTEMPORARY DANCE – small group – youth 16-24 lat

 

Numer startowy

Grupa

Tytuł choreografii

Miejscowość

79

Grupa Baletowa ARABESQUE

Moving”

Dobrzeń Wielki

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW BLOKU 4

 

WRĘCZENIE PUCHARU

DLA NAJLEPSZEGO ZESPOŁU W KATEGORII

JUNIORS i YOUTH

 

ZAKOŃCZENIE FESTIWALU